Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП’ятниця, 23.08.2019, 17:54

Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статтей

Головна » Статті » Новини » Новини

Вітаємо!!!!!
Районна олімпіада з німецької мови 
Переможцями стали такі учні:
ІІ місце – Рижик Вікторія, учениця 8 класу Баштанської ЗОШ №2, вчитель Вареца І.Я.
ІІ місце – Борисенко Денис, учень 9 класу Баштанської ЗОШ №2, вчитель Чокан О.І.
Районна олімпіада з української мови і літератури 
Переможцями стали такі учні :

І місце – Лобачова Ірина, учениця 7 класу Баштанської ЗОШ №2, вчитель Бурдейна О.П.
І місце – Шурова Олена, учениця 8 класу Баштанської ЗОШ №2, вчитель Люлько Т.Г.
ІІІ місце – Мельничук Владислава, учениця Баштанської ЗОШ №2,
ІІІ місце – Палига Аліна, учениця 10 класу Баштанської ЗОШ №2, вчитель Бурдейна О.П.
ІІ місце – Сокуренко Дарія, учениця 11 класу Баштанської ЗОШ №2, вчитель Люлько Т.Г.
Районна олімпіада з інформаційно-комунікаційних технологій
Переможцями стали такі учні :

ІІ місце – Мулик Владислав, учень 9 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель СтояновЮ.В.
І місце – Петраков Сергій, учень 10 класу  Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учитель  Гненний О.І.
ІІ місце – Кучеренко В’ячеслав, учень 11 класу Баштанської ЗОШ №2, учитель О.І. Гненний
Районна олімпіада з математики
Переможцями стали такі  учні:

І місце – Довженко Катерина, учениця 11 класу  Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Саєнко Н.С.
І місце – Міненко Крістіна, учениця 7 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Бєлугіна З.О.
ІІІ місце – Войцехов Іван, учень 10 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Саєнко Н.С.
ІІ місце - Мосін Євген, учень 8 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Саєнко Н.С.
ІІ місце – Петрівський Максим, учень 6 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Бєлугіна З.О.
ІІІ місце - Карпин Сергій, учень 7 класу Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Бєлугіна З.О.
ІІІ місце - Храмова Любов, учениця 9 класу  Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Саєнко Н.С.
Районна олімпіада з фізики
Призові місця посіли такі учні:

ІІ місце – Лукін Віталій, учень 7 класу Баштанської ЗОШ №2, вчитель Музика Т.М.
ІІ місце - Войцехов Іван, учень 10 класу  Баштанської ЗОШ №2, вчитель Музика Т.М.
І місце – Довженко Катерина, учениця 11 класу  Баштанської ЗОШ №2, вчитель Гненний О.І.
Районна олімпіада з біології
За результатами роботи фахового журі призові місця посіли:
І місце – Берко Катерина Сергіївна, учениця 8 класу Баштанської ЗОШ №2, учитель Крижановська Н.А..
І місце – Гвозденко Ярослав Олегович, учень 9 класу Баштанської ЗОШ №2, учитель Балдук Т.А.
ІІ місце- Сєльська Крістіна Михайлівна, учениця 10 класу Баштанської ЗОШ №2, Крижановська Н.А.
ІІ місце –Сокуренко Катерина Сергіївна, учениця 10 класу Баштанської ЗОШ №2, Крижановська Н.А.
Вітаємо з перемогою учнів та їх наставників!
















 
Категорія: Новини | Додав: Bzosh2 (11.12.2018)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 536

Баштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2019