Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 21.01.2019, 07:53

Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статтей

Головна » Статті » Новини » Новини

Тиждень правоосвітньої роботи
Тиждень правоосвітньої роботи у Баштанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2
(10. 12. – 14.12. 2018 р.)
З метою формування в учнів стійкого пізнавального інтересу , створення ситуації неформального спілкування  учителя з учнями та ситуації успіху , розуміння школярами єдності прав і обов’язків у Баштанській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2  10 грудня стартував   Всеукраїнський тиждень права.   В рамках тижня проведено Всеукраїнський урок права на тему «Права людини – права дитини»; конкурс малюнків -  «Я маю право» (учитель А.М. Роставецька).
До закладу  були запрошені інспектори Баштанського РС  філії ДУ «Центр пробації» 
Р. Зікратов та С.Ванжула. Тема зустрічі – «Кримінальна відповідальність неповнолітніх та її наслідки». Між представниками Центру пробації та учнями  9-10 класів відбувся полілог, учні переглянули документальний фільм про життя дітей за гратами та обговорили його. 
 Проведені заходи мають різновіковий характер:  для учнів 5-6 класів - правова гра « Знай свої права», для 1-4 класів -   мультиплікаційні презентації, КВК, 5-9 класів - юридичні лекторії «Підліток і закон», ситуативні ігри «Вчинок та його відлуння». 
    Серед учнів проведено соціологічне опитування «Дитячий булінг». 
Учні 9-11 класів разом з вчителями історії та правознавства є активними  організаторами правового тижня.  Вони допомагають у проведенні заходів :  правового тренінгу, соціологічного опитування.   Учні 9 класу Мельничук В., Змієвська Л., Храмова Л. ( учителі Л.Ю. Береза, А.М. Роставецька) провели тренінг для учнів 7-8 класів  «Права людини»( з нагоди 70-ї річниці Загальної декларації прав людини»). Учні в ігровій формі із задоволенням опрацювали документ, для них ця форма роботи була цікавою.  Учениця 9 класу Храмова Любов готувалася до фестивалю права. Тема, яку презентувала учениця - «У чому полягає обов’язок держави щодо права на життя кожної  дитини».   У класах пройшли години спілкування « Загальна декларація прав людини», «Правова свідомість учнів», «Мої права й обов’язки» та ін.. 11-классникам було запропоновано «гарячий мікрофон»- «Мої уявлення про світ права в Україні». 
 У заклад було запрошено  працівників правоохоронних органів, де у співпраці з учителями та учнями проходять зустрічі,правові консультації, профілактичні бесіди, профорієнтаційна робота. Так 13.12. 2018 р  на зустріч до учнів завітали  інспектор ювенальної превенції, капітан поліції О.І. Желєзна та старший лейтенант поліції В.А. Рижик. Тема зустрічі «Шкільний булінг». О.І. Желєзна ознайомила учнів 7-8 класу з поняттям, а потім в ігровій формі учні коментували ситуації, у які потрапляли казкові герої. Діти із задоволенням грали ролі та коментували ситуації. Після зустрічі відбулася превентивна бесіда з учнями 8, 9 класів, які неодноразово порушували поведінку на уроках та пропускали уроки без поважних причин.
У бібліотеці готувалися  тематичні полички , книжкові виставки  «Я – дитина, я – людина» та ін. 
Проте,  щоб перетворити знання дітей у фактор правослухняної поведінки необхідні великі зусилля, у першу чергу батьків та педагогів. Ці вимоги забезпечуються  проведенням  циклів акцій: юридичний лекторій, паралельне анкетування, консультації, рекомендації  літератури  з питань правового і морального виховання. Соціальний педагог А.В. Коблик проводила анкетування серед учнів та педагогічного колективу  «Права людини». Практичний психолог І.В. Смирнова з А.М. Роставицькою, учителем правознавства,  підготували   для  учителів психологічно - правовий тренінг «Як спілкуватися з проблемними підлітками».
Навички  й уміння  правомірної поведінки, звичка дотримуватися  вимог права і моралі – це продукт свідомого ставлення до виконання свого громадянського обов’язку .  Виховати їх -  найголовніше  завдання  правоосвітньої роботи закладу.Категорія: Новини | Додав: Bzosh2 (14.12.2018)
Переглядів: 18 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 530

Баштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2019