Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.10.2018, 02:43

Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статтей

Головна » Статті » Новини » Новини

Семінар-практикум учителів початкових класів
Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета якої створити школу, де буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті. Це має бути школа, до якої приємно ходити учням, де прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. 
У зв’язку із переходом закладів освіти до нових стандартів НУШ, на базі Баштанської ЗОШ І-ІІІ №2 відбувся семінар-практикум «Створення безпечних умов для фізичного і психоемоційного розвитку дітей», у якому взяли участь учителі початкових класів закладів освіти Баштанської міської ради та методист психологічної служби Лещенко І.Б.. Заступник директора із навчально-виховної роботи Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. Максимова О.Г. коротко познайомила присутніх із традиціями школи, кращими розробками учителів школи та акціями, які проходять протягом весняних канікул.
Учитель початкових класів Чорна О.А., яка є тренером Нової української школи (наказ Міністерства освіти і науки України 15.01.2018 № 34«Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи») поділилася досвідом проведення занять де було зроблено акцент на розвиток умінь, підходи до навчання працювати в колективі й розуміти інших. Освітній процес срямовано на розвиток компетенцій. Ольга Анатоліївна показала нові прийоми, під час яких діти вчаться шукати інформацію, вирішувати проблеми й ефективно комунікувати одне з одним. 
Школа має давати дитині різні вміння, компетентні навички. Головне її завдання — вже не забезпечення знаннями, бо вони дуже мінливі в сучасному світі. Нове завдання школи — навчити дітей, як знання і навички втілювати в життя.

Категорія: Новини | Додав: Bzosh2 (05.04.2018)
Переглядів: 29 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 527

Баштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2018