Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП’ятниця, 14.12.2018, 20:16

Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статтей

Головна » Статті » Новини » Новини

Найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я
Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть -  життя. 
Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах, а це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.
З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху в  Баштанській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. 
   Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися  масштабні та інформативні заходи, націлені на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.
Класні керівники провели години спілкування « Безпека на дорозі – безпека життя».  Учні повторювали правила дорожнього руху, розглядали ситуації на дорогах, ділилися своїми знаннями з однолітками, розгадували загадки, виконували завдання Світлофора, пригадали види та значення дорожніх знаків, відповідали на питання вікторини.
У бібліотеці відбулася виставка тематичної літератури  « Ми пішоходи», та виставка малюнків «Пам'ятай та виконуй» у рекреації початкових класів.
   Учні 6 – Б класу разом з класним керівником О.А.Безручко переглянули відеофільм з правил дорожнього руху та правил поведінки пішоходів та пасажирів громадського транспорту.  У кінці заняття учні зробили висновок, що лише наша небайдужість до свого і чужого життя, особиста дисциплінованість може змінити ситуацію на наших дорогах.
Велика увага приділяється вивченню Правил дорожнього руху з учнями початкових класів, адже саме вони найменше знають про безпечне поводження на дорозі. Протягом тижня проводились хвилинки безпеки, під час яких за допомогою бесід, перегляду ілюстрацій, ігор з розмальовками, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям початкової школи надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор поблизу дороги. 
  Діти групи продовженого дня з вихователем А.В.Сябро відвідали  Баштанську 7 ДПРЧ ГУ ДСНС України. Вражень і запитань від побаченого  було дуже багато.
Для учнів 6- х класів була проведена бесіда « Правила дорожнього руху» з представником превентивної поліції О.І.Желєзною. 
У кінці Тижня безпеки дорожнього руху було підведено   підсумки.
Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Заходи, які були проведені з 12.11.2018 р. по 19.11.2018 р. дали змогу дітям одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.Категорія: Новини | Додав: Bzosh2 (19.11.2018)
Переглядів: 18 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 529

Баштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2018