Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 04.08.2020, 04:30


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статтей

Головна » Статті » Новини » Новини

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ ЗАКЛАДУ!
ЗГІДНО З РІШЕННЯМ УРЯДУ ВІД 25.03.2020 Р. ПРОДОВЖЕНО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ДО 24 КВІТНЯ!
    Адміністрація та педагогічний колектив Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 повідомляють , що 6 КВІТНЯ 2020 року продовжуємо навчальний процес. Завдання з усіх предметів ви зможете знайти на офіційному сайті закладу у розділі «Інформаційна сторінка», вибравши клас у якому навчається ваша дитина.    Навчання і надалі  буде проводитись дистанційно.   Що ж таке дистанційне навчання? Дистанційне навчання — це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час.
    Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини за допомогою відкритого й вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, включно з наявними в Інтернеті.
    Вчителі початкових класів пропонують не обмежуватися завданнями, як будуть подані у вайбер-групи та на платформі Google Classroom, а й  скористатися посиланнями на дані онлайн ресурси , які допоможуть засвоїти навчальний матеріал набагато швидше-https://www.youtube.com/channel/UCEiSptaIS5XIFcGvQV12gMA – це проект “Віртуальна школа” , який спрямований на створення навчальних відео уроків українською мовою для школярів. Проект корисний як дітям і батькам, так і вчителям. короткі відео уроки як додатковий матеріал при поясненні теми для кращого засвоєння матеріалу. Усі відео уроки тривають не більше 5 – 8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з основних дисциплін шкільної програми. Відео створені за допомогою сучасних програм, які надають можливість відтворити якісну картинку та хороший звук.
    Також можна скористатися посиланням на Сайт http://edugames.rozumniki.ua/  Даний сайт створено з метою об’єднання зусиль вчителя та батьків для цікавого навчання учнів.На сторінках сайту можна знайти багато цікавого і корисного, що згодиться у щоденному навчанні. 
    НАГАДУЄМО , що у випадку виникнення труднощів у засвоєнні навчального матеріалу, ви можете отримати індивідуальні консультації від учителів у телефонному режимі або за допомогою Інтернет-ресурсів.
    Звертаємося до батьків. Дякуємо що ви нас підтримуєте, розумієте важливість навчання ваших дітей під час карантину. Розуміємо, що Вам тяжко. Але на даний час - це єдиний формат  навчання. Давайте разом зробимо навчання цікавим та легким, щоб  наші діти мали стійке бажання пізнавати щось нове в доступній формі.
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇ РОДИНИ І ПРОВОДЬТЕ ЧАС З КОРИСТЮ! 
Категорія: Новини | Додав: Bzosh2 (02.04.2020)
Переглядів: 30 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 572

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2020