Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 27.01.2020, 05:58


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статтей

Головна » Статті » Статті » Статті

Початкова школа – перша нотка шкільного життя

Початкова школа – це перша сходинка, на яку стають шестирічні школярі, піднімаючись все вище і вище на шляху до знань. Завдяки плідній праці педагогічного колективу, технічного персоналу наші маленькі учні долають цю сходинку в атмосфері добра,  розуміння, підтримки. На учителях початкових класів лежить особлива відповідальність за успішне і благополучне шкільне майбутнє маленьких школярів.

Мета початкової школи: формувати людину, яка хоче й уміє самостійно вчитися, сприймати інформацію, працювати з нею, узагальнювати її, осмислювати, творити. Свою діяльність учителі початкових класів Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 спрямовують на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів і засобів навчання та виховання дітей, а головне  на реалізацію принципу рівноправного діалогу між учителем і учнем. Зусилля учителів початкових класів спрямовані на розвиток пізнавальної самостійності учнів, формування творчої особистості. Кожен педагог, як творець та ініціатор уроку, забезпечує навчально-виховний процес таким змістом, який максимально сприяє активізації всіх видів діяльності молодших школярів.

Діти молодшого шкільного віку – особливий народ.  Вони сповнені завзяття, ентузіазму, загадковості, готові до сприйняття нового. Саме таких учнів прийняла наша школа 1 вересня 2015 року. 66 пар допитливих очей, які випромінюють довіру, прагнення дізнатися нове, невідоме, цікаве. Вони внесли в шкільну родину чудодійну енергію, надію на нові таланти, радість навчання.

Другими мамами першокласників стали вчителі початкових класів, спеціалісти вищої категорії Іваніцька Тамара Миколаївна та Борисенко Ольга Анатоліївна. Це висококваліфіковані , досвідчені педагоги, творчі особистості. Учителі обережно направляють їх у стрімкий потік шкільного життя, допомагають адаптуватися до навчання у школі. Створення сприятливого середовища для адаптації дітей до навчання забезпечуватиме їм всебічний розвиток, успішне навчання і виховання.

Уже з перших днів навчання у школі традиційними стали ранкові зустрічі. Вони відіграють особливу роль у житті першокласників. Знаючи, що у кожній дитині закладено величезні природні задатки , які слід розкривати кожного дня, на усіх уроках Тамара Миколаївна і Ольга Анатоліївна створюють атмосферу справжньої співпраці, намагаються спрямувати дітей на шлях пошуку, хоч і маленького, та все – таки відкриття.

Шкільне життя першокласників завжди насичене багатьма подіями. Діти з радістю подорожують визначними місцями Миколаївщини, беруть участь у загальношкільних заходах, конкурсах малюнків, виставках поробок з природного матеріалу.

Батьки є невід'ємною частиною колективу початкової школи. Співпраця з ними дає можливість покращити матеріально-технічну базу закладу. Ініціаторами всіх справ стали Домашов Юрій Вікторович і Хабло Олександр Анатолійович.

Ось таким повноцінним шкільним життям живуть початківці нашої  школи. Віримо, що досвіду, таланту, ентузіазму, вогника вистачить на виховання ще не одного покоління.

Максимова О.Г., заступник директора з НВР 

Категорія: Статті | Додав: Bzosh2 (03.02.2016)
Переглядів: 400 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 542

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2020