Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 26.09.2018, 09:29

Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівський олімп 2017

 

 

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін 2017-2018 н.р. 

Предмет

Клас

ПІ учня

Місце

ПІБ учителя

Українська мова та література

7

Шурова Олена

ІІ

 Сіренко Т.І

8

Мельничук Владислава        

ІІІ

Люлько Т.Г.

9

Валівко Аліна       

ІІІ

Бурдейна О.П.

10

Сокуренко Дарія    

ІІ

 Люлько Т.Г.

Фізика

9

 Войцехов Іван       

ІІ

Музика Т.М.

11

 Данчак Богдан 

ІІ

Гненний О.І

Німецька мова 

8

  Храмова Любов  

І

 Чокан О.І., Вареца І.Я.

9

  Чередниченко Дмитро        

ІІ

Гречина О.А

Історія

11

 Прудка Руслана      

ІІІ

Береза Л.Ю.

Географія

8

 Храмова Любов  

ІІ

Крижановська Н.А

10

Наталочкіна Юлія       

І

Максимова О.Г.

11

Серак Дмитро

ІІІ

Максимова О.Г.

Англійська мова

10

Сокуренко Катерина      

ІІІ

Чокан О.І

10

Наталочкіна Юлія 

І

Чокан О.І.

10

Димочко Денис 

ІІІ

Чокан О.І.

Екологія

10

 Довженко Катерина         

ІІ

Крижановська Н.А

9

Якименко Олена 

ІІ

Балдук Т.А.

Біологія

8

 Гвозденко Ярослав     

І

Балдук Т.А.

9

Бобошко Ангеліна    

ІІ

 Крижановська Н.А

10

11

Бойченко Тетяна

Кокітка Марія

ІІ

ІІІ

Крижановська Н.А.

Балдук Т.А.

Трудове навчання

8

  Лоза Анастасія    

ІІ

Данілкіна О.Д

11

Серак Дмитро    

ІІІ

Лященко М.Г

Економіка

11

 Стаднік Олена     

ІІІ

Бориславська О.О.

Математика

6

    Карпин Сергій    

І

Бєлугіна З.О

10

Довженко Катерина 

ІІІ

Саєнко Н.С.

11

Войцехова Oлена      

І

Бєлугіна З.О

Російська мова і література

10

 Чега Анастасія       

ІІ

Хижняк О.П

11

Димочко Денис 

ІІ

 Люлько Т.Г.

Астрономія

10

Левандовський Данило 

ІІІ

Гннений О.І.

11

Данчак Богдан       

ІІ

Гннений О.І.

Правознавство

11

Прудка Руслана      

ІІ

Шевчук І.Ю

Хімія

8

 Мельничук Владислава   

ІІ

Безручко О.А.

9

Войцехов Іван    

І

Безручко О.А.

10

Довженко Катерина    

І

Безручко О.А.

11

Данчак Богдан       

ІІІ

Безручко О.А.

Зарубіжна література

9

 Валівко Аліна       

ІІІ

Шурова Т.Ф

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 525

Баштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2018