Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 17.04.2021, 12:51


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

"Алея героїв"

28 років українській державі, але це лише мить, незначна частина нашого минулого. І знову життя поставило перед нами випробування: події останніх років примусили кожного українця відчути свою причетність до своєї країни, а також  зрозуміти, що ми - господарі на власній землі.
Зараз в АТО - ООС воюють наші герої. На полі битви – захисники, воїни…  Вони мужні, сміливі, хоробрі… Не шкодуючи власного життя, захищають неньку-Україну. Серед них були і наші випускники: Андрій Гладков , Сергій Пацула,  Микола Акрамов які віддали найдорогоцінніше, що мали – життя за Україну.
В стінах Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів №2  ,  де більше 20 років   тому   Андрій , Сергій , Микола разом зі своїми друзями навчалися, змагалися, бешкетували, сподівалися і мріяли, були відкриті  меморіальні дошки на їх честь. 


Воїни АТО, учні та учителі закладу під час відкриття меморіальних дошок випускникам школи, загиблим в АТОДиректор закладу Г. І Гавва,  представники депутатського корпусу, учні  на відкритті меморіальних дошок А. Гладкову та С. Пацулі


Звернення М.М. Предка, голови Баштанськогої районної організації воїнів АТО до присутніх з нагоди відкриття меморіальних дошок у Баштанському опорному закладі ЗСО І-ІІІ ступенів №2 


Рідні загилих воїнів А. Гладкова та С. Пацули  під д час урочистого відкриття меморіальних дошок їхнім синам на будівлі Баштанського опорного закладу ЗСО І-ІІІ ступенів №2. Вересень 2019 р. 
 
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 580

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2021