Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2019, 01:50

Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівський олімп

2015-2016 навчальний рік

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Предмет

Клас

ПІ учня

Місце

ПІБ учителя

Українська мова та література

7

Валівко Аліна

ІІ

Бурдейна О.П.

8

Сокуренко Дарія

І

Люлько Т.Г.

9

Паранюк Руслан

ІІ

Люлько Т.Г.

10

Хижняк Діана

І

Хижняк О.П.

11

Кошовенко Вікторія

ІІІ

Сіренко Т.І.

Фізика

7

Войцехов Іван

І

Змієвська О.П.

7

Гаврилюк Максим

ІІ

Змієвська О.П.

8

Довженко Катерина

І

Музика Т.М.

9

Данчак Богдан

ІІ

Змієвська О.П.

10

Дудка Вікторія

ІІ

Змієвська О.П.

11

Селіфонов Богдан

ІІ

Музика Т.М.

Інформатика

9

Шведов Владислав

ІІ

Копил Р.А.

10

Ковальов Владислав

І

Копил Р.А.

11

Бушин Вадим

І

Копил Р.А.

Історія

8

Довженко Катерина

ІІІ

Береза Л.Ю.

9

Паранюк Руслан

ІІ

Береза Л.Ю.

10

Змієвська Інна

ІІІ

Береза Л.Ю.

Географія

8

Наталочкіна Юлія

ІІІ

Максимова О.Г.

9

Паранюк Руслан

ІІ

Максимова О.Г.

10

Дудка Вікторія

ІІІ

Максимова О.Г.

11

Теплюк Світлана

ІІІ

Максимова О.Г.

Англійська мова

8

Редінгер Єлизавета

І

Гриценко М.В.

9

Димочко Денис

ІІ

Чокан О.І.

10

Щербина Аліна

І

Чокан О.І.

10

Змієвська Інна

ІІ

Чокан О.І.

11

Шишук Катерина

І

Штевіна Т.П.

Екологія

9

Паранюк Руслан

ІІ

Балдук Т.А

11

Шишук Катерина

І

Крижановська Н.А.

Біологія

9

Паранюк Руслан

І

Балдук Т.А.

10

Хижняк Діана

ІІ

Балдук Т.А.

11

Шишук Катерина

ІІІ

Крижановська Н.А.

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

9

Вітязь Тетяна

ІІ

Масляна В.Д.

11

Шаповалова Ірина

ІІІ

Масляна В.Д.

Трудове навчання (технічні види праці)

9

Серак Дмитро

ІІІ

Копил Р.А.

11

Коломієць Павло

ІІ

Копил Р.А.

Економіка

11

Коломієць Павло

ІІ

Соколовська Т.В.

Математика

6

Мулик Владислав

ІІІ

Бориславська О.О.

7

Войцехов Іван

І

Саєнко Н.С.

8

Довженко Катерина

І

Саєнко Н.С.

10

Дудка Вікторія

І

Саєнко Н.С.

11

Шишук Катерина

І

Бєлугіна З.О.

Російська мова

9

Димочко Денис

ІІІ

Малярчук І.О.

10

Хижняк Діана

ІІ

Хижняк О.П.

11

Сорокіна Анастасія

ІІ

Сіренко Т.І.

Астрономія

10

Дудка Вікторія

ІІ

Музика Т.М.

10

Лукін Руслан

ІІ

Музика Т.М.

11

Теплюк Світлана

ІІ

Музика Т.М.

Правознавство

9

Серак Дмитро

ІІ

Писаревський Д.В.

10

Змієвська Інна

ІІ

Береза Л.Ю.

11

Селіфонов Богдан

ІІІ

Писаревський Д.В.

Хімія

7

Войцехов Іван

ІІ

Безручко О.А.

9

Данчак Богдан

ІІІ

Безручко О.А.

10

Шишук Ірина

І

Безручко О.А.

11

Шишук Катерина

ІІ

Безручко О.А.

Зарубіжна література

9

Серак Дмитро

ІІІ

Малярчук І.О.

10

Щербина Аліна

ІІ

Шурова Т.Ф.

Інформаційні технології

9

Шведов Владислав

І

Копил Р.А.

10

Ковальов Владислав

ІІ

Копил Р.А.

11

Бушин Вадим

І

Копил Р.А.

 

2014-2015 навчальний рік

Переможці ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Учитель

Українська мова та література

Сокуренко Катерина

7-Б

ІІ

Люлько Т.Г.

Паранюк Руслан

8-А

ІІ

Люлько Т.Г.

Хижняк Діана

9-Б

І

Хижняк О.П.

Заболотня Анастасія

11-Б

ІІІ

Бурдейна О.П.

 

Географія

Паранюк Руслан

8 - А

І

Максимова О.Г.

Дудка Вікторія

9-Б

ІІІ

Максимова О.Г.

Теплюк Світлана

10-А

ІІ

Максимова О.Г.

Яценко Максим

11-А

І

Гавва Г.І.

Математика

Войцехов Іван

6-Б

І

Саєнко Н.С.

Гаврилюк Максим

6-Б

ІІІ

Саєнко Н.С.

Дудка Вікторія

9-Б

І

Саєнко Н.С.

Шишук Катерина

10-А

І

Бєлугіна З.О.

Шаповал Євген

11-А

І

Бєлугіна З.О.

Біологія

 

 

 

Паранюк Руслан

8-А

І

Балдук Т.А.

Хижняк Діана

9-Б

ІІ

Балдук Т.А.

Шишук Катерина

10-А

ІІ

Крижановська Н.А.

Кожушко Віталій

11-Б

ІІ

Крижановська Н.А.

Хімія

Калінцов Богдан

7-А

ІІІ

Безручко О. А.

Данчак Богдан

8-А

ІІІ

Безручко О. А.

Шишук Ірина

9-Б

ІІІ

Безручко О. А.

Шишук Катерина

10-А

І

Безручко О. А.

Інформатика

Ракітін Дмитро

9-Б

І

Копил Р.А.

Бушин Вадим

10-А

І

Копил Р.А.

Матясов Владислав

11-А

ІІ

Копил Р.А.

 

Екологія

Шишук Катерина

10-А

І

Крижановська Н.А.

Яценко Максим

11-А

ІІ

Балдук Т. А.

 

Фізика

Довженко Катерина

7 - А

ІІ

Музика Т. М.

Данчак Богдан

8 - А

І

Змієвська О. П.

Дудка Вікторія

9-Б

ІІ

Змієвська О. П.

Англійська мова

Ракітін Дмитро

9-Б

І

Гриценко М.В.

Кошовенко Вікторія

10-А

І

Штевіна Т.П.

 

Історія

Паранюк Руслан

8-А

І

Береза Л.Ю.

Змієвська Інна

9-А

ІІ

Береза Л.Ю.

Астрономія

Теплюк Світлана

10-А

ІІ

Музика Т.М.

Архіпов  Яков

11-Б

ІІІ

Музика Т.М.

Російська мова

Хижняк Діана

9-Б

І

Хижняк О.П.

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

Предмет

Прізвище, ім’я учня

Клас

Місце

Учитель

Українська мова та література

 

Математика

 

 

 

 

Хижняк Діана

9-Б

ІІІ

Хижняк О.П.

 

Дудка Вікторія

9-Б

ІІІ

Саєнко Н.С.

Шишук Катерина

10-А

ІІІ

Бєлугіна З.О.

Шаповал Євген

11-А

ІІІ

Бєлугіна З.О.

 

Біологія

Паранюк Руслан

8-А

ІІ

Балдук Т.А.

Хімія

Шишук Катерина

10-А

ІІІ

Безручко О. А.

 

Екологія

Шишук Катерина

10-А

ІІІ

Крижановська Н.А.

Фізика

Данчак Богдан

8 - А

ІІІ

Змієвська О. П.

Географія

Паранюк Руслан

8-А

І

Максимова О.Г.

Яценко Максим

11-А

ІІ

Гавва Г.І.

ОБЖ

Яценко Максим

11-А

ІІІ

Крижановська Н.А.

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 537

Баштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2019