Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 17.12.2017, 15:47

Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичне об’єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу

Методичне об’єднання вчителів суспільно- гуманітарного циклу

 

Проблемно-методична тема 
 

«Творче спрямування інноваційної діяльності вчителів  суспільно - гуманітарного циклу  на всебічний розвиток особистості учнів та зростання професійної майстерності через мотивацію навчальної діяльності та саморозвитку в контексті компетентнісного підходу»

   

 

                              
                    Завдання:

 

•       Створити умови для організації освіти і самоосвіти педагогів з метою підвищення рівня їх готовності до впровадження педагогічних інновацій.
•      Забезпечити засвоєння і використання найбільш раціональних методів і прийомів навчання та виховання учнів на уроках суспільно - гуманітарного циклу.
•       Формувати уміння та навички з організації  корекційно - аналітичної діяльності за результатами моніторингу навчальних досягнень учнів.
•     Проводити індивідуальну роботу з обдарованими учнями та невстигаючими.
•     Створити умови для збереження систематичного поповнення та ефективного використання методичного фонду літератури, аудіо - та відеоматеріалів.
•     Виявляти, пропонувати і здійснювати нові підходи до організації та виховання; забезпечувати постійне засвоєння сучасної педагогічної теорії та практики.
•     Розробити основні напрями і форми активізації пізнавальної діяльності учнів у позаурочний час (конкурси, олімпіади, предметні тижні, аукціони знань, робота в МАН та інших інтелектуальних змагань).

 

 
 





























 

Наші досягнення 2016-2017 н.р



 


П І П учителя


Олімпіади


Конкурси


Хижняк О.П


Українська мова та література
II  етап   - 2 місце  Хижняк Діана (11 клас)

 
 






 
 



Російська мова та література
 

II етап – 1 місце Хижняк Діана (11 клас)
 



Зарубіжна література 
 

II етап – 3 місце Гаврилюк Вікторія (9 клас)



 
 






 
 

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
 

II етап - 2 місце Щербина Аліна (11клас )
 

 Міжнародний мовно –літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап - 1 місце Хижняк Діана (11 клас), 
 

III  етап -3 місце  Хижняк Діана (11 клас),
 

II етап   - 3 місце  -Гаврилюк Вікторія  (9 клас)
 

«Кобзар у нашому домі”
 

1 місце Гаврилюк  Вікторія
 

(9 клас)
 

Хижняк Діана, учениця 11-Б класу, виборола ІІІ місце в обласному етапіВсеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН в секції «Літературна творчість»



 

 


Сіренко Т.І


 
 






 
 

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
 

II етап -  2 місце Шурова Олена (6 клас),
 

2 місце – Матясова Валентина (5 клас)
 

Міжнародний мовно –літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап -  3 місце Чухатурян  Владислава (6 клас),
 

3 місце Лобачова Ірина (5 клас)
 
 







 
 

Стань зіркою-2017» – «Гумор»
 

ІІІ місце - Данілкін Владислав (6 клас)
 

«Поетична пристань-2017»
 

3 місце Шурова Олена (6 клас)



Люлько Т.Г


Українська мова та література

 
 






 
 

II етап - 2 місце Сокуренко Дарія (9 клас)  
 

II етап - 2 місце Валівко Тетяна  (10 клас)
 

II етап -3 місце Мельничук Владислава  (7 клас)  
 

 
 

Російська мова та література



II етап – 2 місце Димочко Денис (10 клас)

 
 






 
 

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
 

II етап - 2 місце Сокуренко Дарія (9 клас),
 

2 місце  Прудка Руслана (10 клас)
 

 Міжнародний мовно –літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап 2 місце Прудка Руслана (10 клас),
 

«Поетична пристань-2017»
 

2 місце Валівко Тетяна (10 клас)
 

Валівко Тетяна та Прудка Руслана  стали дипломантами конкурсу творчих і наукових робіт «У слові розкривається душа... », присвяченому ювілеям письменників-краян, який було організовано МИКОЛАЇВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ  ІМЕНІ В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО.



 


Бурдейна О.П


Українська мова та література
 






 
 

II етап - 3  місце  Валівко Аліна (8 клас)



 

 
 






 
 

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
 

II етап - 3 місце Валівко Аліна (8 клас)
 

 
 

Міжнародний мовно –літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап - 3 місце Валівко Аліна (8 клас)
 

«Кобзар у нашому домі”
 

3 місце Валівко Аліна
 

(8 клас)



 
 


 
 





































 

Наші досягнення

2015-2016 н.р.

 
 

ПІП учителя

 

Олімпіади

 

Конкурси

 

Хижняк О.П

 

Українська мова та література
 

II етап – 1 місце Хижняк Діана (10клас)
 

 
 

Російська мова та література
 

II етап – 2 місце Хижняк Діана (10 клас)

 

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика
 

II етап - 2 місце Хижняк Діана (10клас )
 

 
 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап - 2 місце Щербина Аліна (10 клас),
 

2 місце – Ільман Єлизавета (6 клас)

 

Сіренко Т.І

 

Українська мова та література
 

II етап-3 місце Кошовенко Вікторія(11 клас)
 

 
 

 
 

Російська мова та література
 

II етап 2 місце
 

Сорокіна Анастасія (11клас)

 

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика
 

II етап – 1 місце Шурова Олена (5 клас),
 

2 місце Кошовенко Вікторія (11 клас)
 

 
 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап – Чухатурян Владислава (5 клас),
 

3 місце Теплюк Світлана (11 клас)

 

Люлько Т.Г

 

Українська мова та література
 

II етап – 1 місце Сокуренко Дарія (8клас), 2 місце Паранюк Руслан (9 клас)
 

 

 

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика
 

II етап – 2 місце Сокуренко Дарія (8 клас),
 

3 місце Мельничук Владислава (6 клас)
 

 
 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап – 1 місце Паранюк Руслан (9 клас),
 

3 місце Наталочкіна Юлія (8 клас)
 

 

 

Бурдейна О.П

 

Українська мова та література
 

II етап – 2 місце Валівко Аліна (7 клас)

 

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика
 

II етап – 2 місце Валівко Аліна (7 клас)
 

 
 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап – 2 місце Валівко Аліна (7 клас)

 

Шурова Т.Ф

 

Зарубіжна література
 

 
 

II етап – 2 місце Щербина Аліна (10 клас)

 

 

 

Малярчук І.О

 

Зарубіжна література
 

II етап – 2 місце Серак Дмитро (9 клас)
 

 
 

Російська мова та література
 

II етап – 3 місце Димочко Денис (9 клас)

 

 



 

 






































 

Наші досягнення

2014-2015 н.р.

 

ПІП учителя

 

Олімпіади

 

Конкурси

 

Сіренко Т.І

 

Українська мова та література
 

II етап – 2 місце Шишук Катерина (9 клас)

 

Районний етап ХІІІ Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Шевченківським дням
 

«Об’єднаймося, ж брати мої»
 

І м.- 9 кл. Шишук Катерина
 

Конкурс “Знавці української мови”
 

ім. П. Яцика
 

II етап – 2 місце Кошовенко Вікторія (9 клас), 3 місце Криворчук Юлія (5 клас)
 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап – 2 місце Теплюк Світлана (9 клас)
 

«Кобзар у нашому домі”
 

1 місце Шишук Катерина (9 клас)
 

“Поетична пристань
 

3 місце – Шишук Катерина
 

(9 клас), 2 місце – Бабич Яна (5 клас)
 

«Олімпус» (16 учнів)
 

 
 

Обласний конкурс творчих робіт “Якою я хочу бачити Україну”, до 75 річниці визволення Миколаївщини (Теплюк Світлана)

 

Люлько Т.Г

 

Українська мова та література
 

II етап – 2 місце Сокуренко Катерина (6 клас), Паранюк Руслан (7 клас)

 

Конкурс “Знавці української мови” м. П. Яцика
 

II етап – 2 місце Сокуренко Катерина (6 клас), Паранюк Руслан (7 клас)
 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап – 3 місце Паранюк Руслан (7 клас)
 

«Олімпус» (4 учнів)

 

Бурдейна О.П

 

Українська мова та література
 

II етап – 1 місце Шаповал Євгеній (10 клас)
 

III етап -3 місце Шаповал Євгеній (10 клас)

 

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика
 

II етап – 1 місце Шаповал Євгеній (10 клас)
 

III етап -2 місце Шаповал Євгеній (10 клас)
 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап – 1 місце Шаповал Євгеній (10 клас)
 

III етап – 2 місце Шаповал Євгеній (10 клас)
 

IV етап – 3 місце Шаповал Євгеній (10 клас)
 

“Поетична пристань
 

2 місце – Лех Вікторія
 

(10 клас)

 

Хижняк О.П

 

Українська мова та література
 

II етап – 1 місце Хижняк Діана (8 клас)
 

III етап – 1 місце Хижняк Діана (8 клас)
 

Російська мова та література
 

II етап – 1 місце Хижняк Діана (8 клас)
 

III етап – 2 місце Хижняк Діана (8 клас)
 

II етап – 3 місце Сорокіна Анастасія (9 клас)
 

II етап – 2 місце Лехман Наталя (11 клас)

 

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика
 

II етап – 2 місце Щербина Аліна (8 клас)
 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка
 

II етап – 2 місце Щербина Аліна (8 клас), Чега Анастасія (6клас)
 

«Кобзар у нашому домі”
 

1 місце – група читців – декламаторів (Хижняк Діана, Шишук Ірина, Гончар Анна, Гаврилюк Вікторія, Кравчук Катерина)
 

“Поетична пристань
 

3 місце – група читців-декламаторів (Цегельник Антон, Лехман Дмитро, Кожушко Лілія)
 

«Русский медвежонок» (13 учнів)
 

Всеукраїнський інтерактивний конкурс
 

«Кришталева сова» (11 учнів)
 

«Олімпус» (4 учнів)

 

Малярчук І.О

 

Світова література
 

II етап – 1 місце Воробель Аліса (11 клас)
 

III етап - 2 місце Воробель Аліса (11 клас)

 

 

 

Шурова Т.Ф

 

Світова література
 

II етап – 1 місце Щербина Аліна (9 клас)
 

II етап – 3 місце Лех Вікторія (10 клас)

 

 



 
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 510

Баштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2017