Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 12.12.2019, 06:04


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичне об’єднання учителів оздоровчо – естетичного циклу

Методичне обєднання учителів оздоровчо – естетичного циклу

 

Проблемне питання методичного  обєднання  :  «Впровадження  в суспільну свідомість  переваг  здорового способу життя, формування  національного  культу, соціально-активної, фізично-здорової особистості.»

Наші досягнення

П.І.П.

учителя

Олімпіади

Конкурси та змагання

Крижановська  Наталія Анатоліївна

2012-2013 р.

 

 

II етап Всеукраїнської олімпіади з біології

 ІІ місце: Яценко Максим (9 кл.),

 ІІI місце

Шаповал Євгеній(9 кл.)

 

 

І місце у Всеукраїнській виставці трудових учнівських об’єднань «Київщина юннатівська» в м. Київ

І місце у обласному етапі Всеукраїнської акції «Юний селекціонер»

 

2013-2014 р.

 

 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії І місце – Дудка Вікторія (8 кл.)

 

 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології ІІІ місце:

Шишук  Катерина  (9 кл.),

Кожушко Віталій  (10 кл.)

 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології  ІІ місце – Кожушко Віталій (10 кл.)

 

 І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок"

Масляна Валентина Дмитрівна

 

2012-2013 р.

II етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

 І місце: Жуляєва Дарія (9 кл.)  учасниця III етапу,

 ІІ місце Щербина Тетяна

 (11 кл.)

 

2013-2014 р.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання ІІІ місце: Кошовенко Вікторія, Гонтар Ірина  (9 кл.)

 

Лузан Наталія Валентинівна

 

Всеукраїнські конкурси дитячого малюнку:

«Я хочу жити в якісному світі»,

«Дотримуючись правил дорожнього руху – збережемо життя» Ус Катерина  (6 кл.),

Храмова Любов  (4 кл.)

Міжнародний литовсько - український конкурс  малюнків і плакатів «Дружіть діти на планеті» Довженко Катерина  (6 кл.),

Сук Євгенія  (5 кл.)

Супрун Олександр

Володимирович

 

Районні змагання:

з легкої атлетики ІІІ місце, «Олімпійські надії»(1-4 кл.): футбол - І місце, легка атлетика-ІІ місце, шахи-ІІ місце, настільний теніс - ІІІ місце.

Футбол (9-11 кл.) - ІІ місце,

«Шкіряний м’яч» 2000 р. н., 2001 р. н., 2002 р. н. – І місце, 2003 р. н. – ІІ місце

Міські змагання присвячені Дню фізичної культури та спорту - ІІІ місце.

Районні змагання серед працівників освіти -І місце

Коруц Андрій Васильович

 

Міські змагання присвячені Дню фізичної культури та спорту - ІІІ місце (естафетний біг 7 кл. - ІІІ місце, 8-9 кл. – ІІІ місце, 10-11 кл. - ІІІ місце)

Районні змагання з легкої атлетики - ІІІ місце, футбол 9-11 кл. - ІІІ місце

«Шкіряний м’яч» 2000 р. н.,

2001 р. н., 2002 р. н. – І місце, 2003 р. н. – ІІ місце

«Козацький гарт» (5-10 кл.) ІІ місце

Баскетбол (дівчата) ІІ місце

 

 

 

 

 

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 541

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2019