Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 12.12.2019, 04:39


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Колектив методичного об'єднання учителів початкових класів

  Голова методичного об'єднання 




Чорна Ольга Анатоліївна 
учитель 2-А класу, голова методичного об’єднання
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії
Педагогічне звання – «учитель - методист»
Стаж роботи – 32 роки
Педагогічне кредо – «Вчити дітей , спираючись на розвиток їх внутрішнього світу, розвивати їх мислення, вміння висловлювати і захищати власну думку»
Проблема, над якою працює – «Розвиток творчих здібностей молодших школярів»





Кунпан Ольга Вікторівна
 
учитель 4-А класу
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії
Педагогічне звання – «учитель - методист»
Стаж роботи – 38 років
Педагогічне кредо – «Частіше запитуйте себе: «Навіщо йду на урок?» Терпляче і гостро ставте
 запитання: «Яку думку дітям залишив? Які почуття породив?»
Проблема, над якою працює – «Формування громадянської компетентності молодших школярів  у контексті національно-патріотичного вихованняі»



Котєгова Світлана Тимофіївна 

учитель 4-Б класу
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії
Педагогічне звання – «старший учитель»
Стаж роботи – 32 роки
Педагогічне кредо – «Вірити в талановитість кожної дитини, уважно ставитись до її думок і крок за кроком намагатись сформувати творчу особистість»
Проблема, над якою працює – «Використання інтерактивних вправ на уроках читання для розвитку особистості»

 



Буцька Наталія Василівна

учитель 4-В класу
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Стаж роботи – 4 роки
Педагогічне кредо – «Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиріччя – саджай дерева, якщо на віки – виховуй дітей!»
Проблема, над якою працює – «Впровадження особистісно-орієнтованих технологій у  освітній процес»



Іваніцька Тамара Миколаївна
учитель 1-А класу
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії
Стаж роботи – 32 роки
Педагогічне кредо – «Відкрити в кожній дитині душу творця»
Проблема, над якою працює  – «Ігрові педагогічні технології на уроках в 1 класі»





Борисенко Ольга Анатоліївна 
учитель 1 – Б класу
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії
 Педагогічне звання – «старший учитель»
Стаж роботи – 21 рік
Педагогічне кредо
«Не зупиняйся, Вчителю, не треба!
Іди вперед, бо в цьому суть життя.
Ти робиш чистим і безхмарним небо,
Ти твориш віру в краще майбуття»
Проблема, над якою працює – «Використання інтерактивних методів навчання для активізації пізнавальної діяльності молодших школярів.»





Середич Наталія Федорівна 

учитель 2-Б классу
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст першої категорії
Педагогічне звання – «старший учитель»
Стаж роботи – 23 роки
Педагогічне кредо – «Немає меж здібностям дитини, якщо педагог виявляє до неї оптимістичне і творче ставлення »
Проблема, над якою працює – «Розвиток пізнавальної і творчої активності учнів початкових класів у процесі впровадження освітніх інноваційних технологій»




Озерова Олена Павлівна

учитель 3-А класу 
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Педагогічне звання – «старший учитель»
Стаж роботи – 32 роки
Педагогічне кредо – «Віра в дитину і любов до неї»
Проблема, над якою працює – «Розвиток критичного мислення у молодших школярів»






Наталочкіна Валентина Василівна

учитель 3-Б класу 
Кваліфікаційна категорія – спеціаліст вищої категорії
Педагогічне звання – «старший учитель»
Стаж роботи – 32 роки
Педагогічне кредо – «Полюби дитину такою, якою вона є і, водночас, допоможи їй стати кращою»
Проблема, над якою працює – «Розвиток пізнавальної і творчої активності учнів у процесі впровадження освітніх інноваційних технологій»




Бурдейна  Аліна Володимирівна 
Вихователь групи продовженого дня

Кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Стаж роботи – 2 роки
Педагогічне кредо – «Кожен учень – це особистість і в неї  треба вкладати знання, уміння і частинку своєї душі»
Проблема, над якою працює – «Виховання моральних цінностей молодих школярів»

Наші досягнення

2017-2018 н.р.

Учитель

Олімпіади

Конкурси

Чорна О. А

2017-2018

Районні предметні олімпіади

«Я досліджую світ»

Шистко К. – І м. (ІІ етап),

учасник ІІІ етапу

 

2017-2018

«Поетична пристань» (Гумористичні твори)

Дует Лазарищак Р., Семиліт А.- І місце (І етап)

« Стань зіркою» («Гумор»)

Дует Лазарищак Р., Семиліт А.- ІІІ місце 

 

Іваніцька Т. М.

2017-2018

Районні предметні олімпіади

Математика

Нечай А.- ІІ м.(ІІ етап)

«Я у світі»

 Корсакова Н. – ІІІ м.  (ІІ етап)

 

 

 

Борисенко О. А.

2017-2018

Районні предметні олімпіади

Природознавство

Засименко А. – ІІІ м. (ІІ етап)

 

 

Середич Н. Ф.

2017-2018

Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім. П. Яцика 

 Скрипка П.- ІІ місце(ІІ етап)

Районні предметні олімпіади

Математика

 Співак С. - ІІ місце (ІІ етап)

Українська мова  

Скрипка П. -ІІ місце(ІІ етап)

 

Кунпан О. В. 








Котєгова С.Т.

 

 







 

2017-2018

«Кенгуру» -12

Обласний конкурс дитячих журналів «Природа очима дітей» 

Номінація «Казки на ніч» - ІІІ м .
 



Міжнародний природничий конкурс "Колосок" - 9 учнів
Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру" - 16 учнів

 

 

Наші досягнення

2018-2019 н.р.

Учитель

Олімпіади

Конкурси

Іваніцька Т. М.

2018-2019

Математика

Нечай А.- ІІ м.(ІІ етап)

«Я у світі»

 Корсакова Н. – ІІІ м. (ІІ етап) 

 

 

2018-2019

Конкурс малюнків «Країна сучасна» (Жовнич Галина- Канада) – переможниця Соценко Анастасія.

 

Кунпан О. В.

2018-2019

 Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім. П. Яцика 

Половчук В. – І м. (ІІ етап)

Районні предметні олімпіади

Українська мова  

Кушнір Е. – ІІ м. (ІІ етап)

 

2018-2019

І літературний конкурс пам’яті О. Басенка

Ільків К. – ІІ м.                                                     

Котєгова С. Т.

Районні предметні олімпіади
Природознавство
Мазур Ю. – ІІ м. (ІІ етап)

«Я у світі»
Мазур С. – ІІ м. (ІІ етап)

Обласний конкурс "День зустрічі птахів" - Балдук А. ІІ м., Кургузова А. - ІІм.
 

 

Наші досягнення

2019-2020 н.р.

Учитель

Олімпіади

Конкурси

Іваніцька Т. М.

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок»

 «Я досліджую світ» - 9 переможців (І місць – 8уч., ІІ місце – 1 уч.);

Математика – 9 переможців (І місць – 5уч., ІІ місце – 4 уч.);

Українська мова та література – 7 переможців (І місць – 6 уч., ІІІ місце – 1 уч.);

 

 

Озерова О. П. 

Районні предметні олімпіади

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» -11 учнів

 

Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім. П. Яцика 

Луценко А. - ІІ місце

 

Наталочкіна В. В.

Районні предметні олімпіади

Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок» -11 учнів

 

ІІ літературний конкурс пам’яті О. Басенка                                                      нагороджена Подякою Толочко Софія

 

Котєгова С. Т.

Всеукраїнський конкурс знавців української мови ім. П. Яцика 

Сариєва П. – ІІ м.

Фотоконкурс районної газети Голос Баштанини "Соняшниковий флешмоб" Троценко Р. ІІ м., Сариєва П. ІІІ м.
Міжнародний природничий конкурс "Колосок" - 13 учнів
Міжнародний математичний конкурс "Кенгугу" - 7 учнів

 

 

 

 

 

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 541

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2019