Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 27.01.2020, 04:38


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Колектив методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу

Голова методичного об’єднання

Бурдейна Оксана Павлівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Освіта – вища, Одеський державний університет ім. І. Мечникова.

Стаж роботи – 24 роки.

Нагороди: грамоти районного управління освіти і науки.

Педагогічне кредо: «Щоб мати право вчити інших, потрібно постійно вчитися самому».

Проблемне питання: «Розвивальне навчання на уроках української мови та літератури».

Хижняк Олена Петрівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії.

Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Бєлінського.

Стаж роботи – 13 років.

Нагороди: грамоти обласного управління освіти і науки.

Педагогічне кредо:

«Творити себе, бути щасливою
і дарувати щастя іншим – тільки
так можна відчути задоволення
від своєї роботи й побачити
вогники вдячності в очах учнів».

Проблемне питання: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури».

 

Люлько Тетяна Григорівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.

Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Бєлінського.

Стаж роботи – 31 рік.

Нагороди: грамоти районного та обласного управління освіти і науки.

Педагогічне кредо: «Учень рівний зі мною: ні я, ніхто інший не має права його принижувати».

Проблемне питання: «Розвиток креативного мислення на уроках мови та літератури».

 

 

 

Шурова Тетяна Федорівна, учитель зарубіжної літератури, спеціаліст I категорії.

Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний університет ім. В.О. Сухомлинського.

Стаж роботи – 18 років.

Нагороди: грамоти районного та обласного управління освіти і науки.

Педагогічне кредо:

«Повноцінними є тільки ті
знання, які дитина здобула
власною активністю.
Йоганн Песталоцці».

Проблемне питання: «Інтерактивні технології у навчанні та викладанні світової літератури».

                                                                                                                                                                                                                                                               

Береза Лілія Юріївна - учитель історії, основ правознавства, суспільствознавства; спеціаліст вищої категорії; учитель методист

Освіта - вища, Миколаївський державний педагогічний інститут   ім. В. Г. Белінського    

Стаж роботи - 30 років      

Нагороди - Сертифікат Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти у підготовці учасників і переможців конкурсу юних суспільствознавців «Кришталева сова - 2013»;

Педагогічне кредо: «Живе лиш той, хто не живе для себе;
                                    Хто для інших виборює життя.»
                                                                                                В. Симоненко
Проблемне питання: «Методика розвитку критичного мислення школярів  у процесі навчання суспільно-гуманітарних дисциплін»

 

               

Наші досягнення

2019-2020 н.р.

№ з/п

П.І.П учителя

Назва конкурсу, олімпіади

ПІП учня

Результат

1

Бурдейна О.П.

Міжнародний мовно- літературний конкурс ім. Т. Шевченка

(II етап)

 

(III етап) обласний

___________________

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

 




____________________

Олімпіада з російської мови



____________________

Літературний конкурс пам’яті  О.С. Басенка

____________________

Олімпіада з української мови та літератури

1.Костюк А.           ( 7 клас)

2.Бабак К.   (9-Б клас)

 

1.Костюк А.           ( 7 клас)

______________

1.Лобачова І.

(8-А клас)

2. Шурова О.

(9-А клас)

_______________

1.Морозов С.

(9-А клас)

_______________

1.Костюк А.           ( 7 клас)

_______________

1.Костюк А.

       (7 клас)

2.Шурова О.

      (9-А клас)

3.Палига А.

       (11 клас)

I місце

II місце

III місце


________________

III місце

 


II місце

 

________________

II місце

 

________________

III місце

________________

I місце

 

I місце

 

III місце

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Хижняк О.П.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Люлько Т.Г.

Міжнародний мовно- літературний конкурс ім. Т. Шевченка

(II етап)

 

(III етап) обласний

___________________

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика


____________________

Літературний конкурс пам’яті  О.С. Басенка




____________________

Обласний (заочний) конкурс творчих робіт «Я – патріот України»

 

___________________

Олімпіада з української мови та літератури

 

Міжнародний мовно- літературний конкурс ім. Т. Шевченка

(II етап)
___________________

Міжнародний конкурс знавців української мови ім. П. Яцика

 

____________________

Олімпіада з російської мови

____________________

Олімпіада з української мови та літератури

1.Лазарищак Р.

(6-А клас)

2.Міненко К.

(8-Б клас)

 

1.Лазарищак Р.

(6-А клас)

_______________

1.Годін О.

(7 клас)

______________

1.Лазарищак Р.

(6-А клас)


____________

1.Міненко К.

(8-Б клас)  - районний

-обласний

________________

1.Міненко К

(8-Б клас)

 

1.Шувалова А.

(10 клас)

_____________

1.Табацька А.

(5-А клас)

2.Мельничук В.

(10 клас)

______________

1.Мурза О.

(10 клас)

_______________

1.Мельничук В.

(10 клас)

I місце

 

II місце

 

 

III місце

 

________________

III місце

 

_______________

II місце

 


______________

I місце

 

III місце

______________

I місце

 

 

  III місце

 

______________

II місце

 

II місце

 

_______________

III місце

 

________________

II місце

 

4

Береза Л.Ю.

Олімпіада з історії

 

____________________

Олімпіада з правознавства

 

1.Рижик В.

(8-Б клас)

_______________

1.Середич І.

(9-А клас)

III місце

 

________________

II місце

 







































































































Наші досягнення

2018-2019 н.р.

Хижняк О.П.

 

 

 

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика

II етап – 3 місце Лазарищак Руслан (5 клас)

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка

II етап –2 місце Лазарищак Руслан(5 клас)

 

Люлько Т.Г 

Олімпіада з української мови та літератури

II етап – 1 місце Шурова Олена (8клас), 3 місце Мельничук Владислава (9 клас),
2 місце Сокуренко Дарія (11 клас)
IIІ етап –3 місце Шурова Олена (8клас)

 

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика

II етап – 3 місце Сокуренко Дарія (11 клас),

2 місце Шурова Олена (8 клас)

 

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка

II етап – 3 місце Наталочкіна Юлія (11 клас)

 

Бурдейна О.П

  Олімпіада з української мови та літератури

II етап – 1 місце Лобачова Ірина (7 клас),
3 місце Палига Аліна (10 клас)

 

  Олімпіада із зарубіжної літератури

II етап – 2 місце Храмова Любов (9 клас)

Конкурс “Знавці української мови” ім. П. Яцика

II етап – 2 місце Костюк Аліна (6 клас)

 3 місце Лолбачова Ірина (7 клас)

Міжнародний мовно–літературний конкурс імені Тараса Шевченка

II етап – 1 місце Костюк Аліна (6 клас)
2 місце Лолбачова Ірина (7 клас)
2 місце Рижик Вікторія (8 клас)
2 місце Палига Аліна (10 клас)

 

 Береза Л.Ю.

 Олімпіада з історії України

II етап – 2 місце Люлько Аліна (8 клас)

 1 місце Храмова Любов (9
 клас)
 3 місце Сокуренко Катерина  (11 клас)

       -    Участь у районній творчій майстерні учителів суспільствознавчих дисциплін  «Визначення та обґрунтування навчально-практичних та методичних складових системи професійних компетентностей учителів – суспільствознавців та умов її підвищення в ході реалізації сучасної освітньої парадигми ;
-    Участь у засіданні обласної суспільствознавчої науково-методичної студії «Історія і пам’ять»;
-    Участь учнів 8-9 кл . (Змієвська Л., Мельничук В., Шурова О.) у Всеукраїнському  Інтернет-конкурсі «МАН – Юніор Дослідник» Номінація «Мій внесок у музейну справу» -ІІІ місце; 
-    Участь  у обласному конкурсі екскурсоводів музїв закладів освіти «Музейна скарбниця Миколаївщини» (Мельничук В., Змієвська Л.) ІІІ місце;
- Участь у ХІ Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».Назва роботи : «Назавжди герої. Сергій Васильович Пацула» Учасники: Мельничук В., Шурова О   
- Участь у обласній конференції україно-голандського проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в рамках українського суспільства шляхом вивчення  єврейської історії і культури» (Змієвська Л, Мельничук В., Храмова Л.)  
Участь у навчальному модулі на базі МОІППО « Використання хмарних сервісів у роботі вчителя – суспільствознавця»;
Участь у навчальному модулі на базі МОІППО « Методика створення інтерактивного навчального контенту з інтерактивними вправами»»;
Поїзка у складі делегації від Баштанської ОТГ до м. Н-Каховка з нагоди 120 річниці від дня народження Г. О. Довженка.



 

 

Наші досягнення

2017-2018 н.р.

П І П учителя

Олімпіади

Конкурси

Бурдейна О.П.

Українська мова та література

 

II етап- 3 місце Валівко Аліна(9 клас)

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

2 місце- Костюк Аліна(5 клас)

2 місце- Валівко Аліна(9 клас)

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

ІI етап- 2 місце Валівко Аліна(9 клас)

Люлько Т.Г.

Українська мова та література

ІІ етап – 2 місце Сокуренко Дарія(10-Б),  3 місце Мельничук  Владислава ( 8-А)

Міжнародний конкурс знавців української мови ім.. П. Яцика:Сокуренко Дарія(10-Б)-2-ге місце, Прудка Руслана(11-А)– 2-е місце, Мельничук Владислава ( 8-А)—3-є місце; Міжнародний  мовно-літературний конкурс учнівської та студентськох молоді ім.. Т.Г. Шевченка- Прудка Руслана (11-А) -3- є місце., Храмова  Любов (8-А)-2- е місце,Наталочкіна Юлія (10-Б ) – 1-е  місце., участь у конкурсі патріотичної поезії ім. В. Бойченка( м. Миколаїв)- Прудка Руслана, «Кобзар у нашому домі»-Прудка  Руслана-2-е місце.

Хижняк О.П.

Російська мова та література 

ІІ етап – 1 місце Чега Анастасія (10 клас)

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

ІІ етап – 3 місце Гладун Дарія (5 клас)

 

Наші досягнення

2016-2017 н.р.

П І П учителя

Олімпіади

Конкурси

 

 

Хижняк О.П.

 Українська мова та література

 II етап-2 місце Хижняк Діана(11 клас)

Російська мова та література

 II етап– 1 місце Хижняк Діана(11 клас)

Зарубіжна література 

 II етап- 3 місце Гаврилюк Вікторія(9 клас)

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика
II етап- 2 місце Щербина Аліна(11 клас)

  Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

II етап- 1 місце Хижняк Діана(11 клас),

III етап- 3 місце Хижняк Діана(11 клас),

II етап- 3 місце Гаврилюк Вікторія(9 клас)

“Кобзар у нашому домі”

1 місце Гаврилюк Вікторія(9 клас)

Хижняк Діана, учениця 11-Б класу, виборала III місце в областному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-досліднецьких робіт учнів-членів МАН в секції “Літературна творчість”

 

 

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

II етап- 2 місце Шурова Олена(6 клас),

2 місце – Матясова Валентина(5 клас)

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

II етап- 3 місце Чухатурян Владислава(6 клас),

3 місце Лобачова Ірина(5 клас)

“Стань зіркою – 2017”- “Гумор”

III місце – Данілкін Владислав(6 клас)

“Поетична пристань - 2017”

3 місце Шурова Олена(6 клас)

 

Люлько Т.Г.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Українська мова та література

II етап- 2 місце Сокуренко Дарія(9 клас)

II етап- 2 місце Валівко Тетяна(10 клас)

II етап- 3 місце Мельничук Владислава (7 клас)

Російська мова та література

II етап- 2 місце Димочко Денис(10 клас)

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

II етап- 2 місце Сокуренко Дарія(9 клас),

2 місце Прудка Руслана(10 клас)

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

II етап- 2 місце Прудка Руслана(10 клас)

“Поетична пристань - 2017”

2 місце Валівко Тетяна(10 клас)

Валівко Тетяна та Прудка Руслана стали дипломантами конкурсу творчих і наукових робіт “У слові розкривається душа…”, присвяченому ювілеям письменників-краян, який було організовано МИКОЛАЇВСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНИ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО.




Бурдейна О.П.

 Українська мова та література

II етап- 3 місце Валівко Аліна(8 клас)

Міжнародний конкурс з української мови ім. П. Яцика

II етап -3 місце Валівко Аліна(8 клас)

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

II етап- 3 місце Валівко Аліна(8 клас)

“Кобзар у нашому домі”

3 місце Валівко Аліна (8 клас)

 

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 542

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2020