Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 12.12.2019, 04:43


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Колектив методичного об'єднання учителів математики, фізики, інформатики

Голова методичного об'єднання

 

 

Саєнко Ніна Сергіївна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, старший учитель.
Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний інститут 1983 року.
Стаж роботи – 36 років.
Проблемне питання: «Формування математичних компетентностей учнів шляхом використання інтерактивних технологій».
Педагогічне кредо: «Люблю – школу, учнів, життя, математику. Знаю – методи, підходи, технології навчання. Вмію – розказати, пояснити, навчити».

 

Бєлугіна Зоя Олександрівна, учитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель методист
Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний інститут, 1980 року.
Стаж роботи – 47 років.
Проблемне питання: «Розвиток життєвих компетентностей на уроках математики в умовах впровадження концепції Нової української школи».
Педагогічне кредо: «Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця. Людина – неповторна».

 

Роставецький Василь Вікторович, учитель інформатики, спеціаліст І категорії.
Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний інститут, 2004 року.
Стаж роботи – 10 років.
Проблемне питання: «Створення сприятливих умов для розвитку креативної особистості в процесі викладання інформатики».
Педагогічне кредо: «Навчаючи – учись, навчаючи – твори, у процесі творчості – навчай».

 

Музика Тетяна Миколаївна, учитель фізики, спеціаліст вищої категорії.
Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний інститут,1986 року.
Стаж роботи – 29 років.
Проблемне питання: «Формування ключових компетентностей учнів на уроках фізики».
Педагогічне кредо: «Хто має бажання, той знаходить можливість, хто не має бажання  - знаходить причину».
 

Стоянова Юлія Володимирівна, учитель математики, спеціаліст ІІ категорії.
Освіта – вища, Миколаївський державний університет ім. Сухомлинського, 2007 року.
Стаж роботи – 11 років.
Проблемне питання: «Формування інформаційно-комунікаційної компетентності учнів на уроках інформатики шляхом використання сучасних інформаційних технологій.».
Педагогічне кредо: «Тільки творчий учитель виховає творчого учня».
 

Шевчук Алла Андріївна, учитель математики, спеціаліст І категорії.
Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний інститут, 1974 року.
Стаж роботи – 38 років.
Проблемне питання: «Розвиток творчих здібностей на уроках математики».
Педагогічне кредо: «Підтримати жагу до знань, розвинути, збагатити і зберегти та ще й надихнути на все подальше життя».

 

Гненний Олександр Іванович, учитель фізики та інформатики,  вчитель-методист. 
Освіта – вища, Миколаївський державний педагогічний інститут ім. В.Г. Бєлінського, 1974р.
Стаж роботи – 45 років.
Проблемне питання: «Формування компетентної особистості на уроках фізики та інформатики шляхом запровадження STEM - освіти ».
Педагогічне кредо: «Правильно навчає той, хто навчає цікаво».

 

 

 

Єсипенко Оксана Олександрівна, учитель математики та економіки,спеціаліст ІІ категорії.
Освіта – вища, Миколаївський державний університет ім. Сухомлинського, 2012 року
Стаж роботи – 10 років.
Проблемне питання: «Мотивація навчання та проблемний підхід до викладання математики».
Педагогічне кредо: «Зробити все, щоб запалити вогник цікавості, пробудити інтерес до математики».

 

Безух Яна Анатоліївна, учитель інформатики,  спеціаліст І категорії.
Освіта – вища, Миколаївський державний університет ім. Сухомлинського, 2012 року.
Стаж роботи – 10 років.
Проблемне питання: «Використання інтерактивних методів та інформаційно-комунікативних технологій навчання з метою розвитку пізнавальної діяльності на уроках інформатики.»
Педагогічне кредо: «Щоб стати справжнім учителем – потрібно своє серце віддати дітям».

 

Наші досягнення

2018-2019 н.р.

Прізвище, імя,побатькові

Олімпіади

Конкурси

Гненний О.І.

Фізика
11 клас Довженко К. І м.(ІІ етап)

Інформатика
10 клас Петраков С. ІІм.(ІІ етап)

ІКТ
11 клас Кучеренко В. ІІ м.(ІІ етап)10 клас Петраков С. І м.(ІІ етап)

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» -3

Заочний обласний конкурс комп’ютерної графіки – 1

Міжнародний конкурс «Левеня» - 1

Саєнко Н.С.

Математика

11 клас Довженко К. 1 м.(ІІ етап)

10 клас Войцехов І. 3м. (ІІ етап)

 

 

Прангліміне на платформі Міксіке – 5 учнів
Міксіке для вчителів
Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпус» - 2
Всеукраїнська Інтернет олімпіада «На урок» - 10

Безух Я.А.

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» -5 учнів

Єсипенко О.О.

Економіка: 11-Б кл.

Стужук Олексій ІІІ місце.

Кенгуру 5 учнів.

Міксіке для вчителів.

Стоянова Ю.В.

ІКТ 9 клас Мулик В. ІІ м.(ІІ етап)

Прангліміне на платформі Міксіке – 5 учнів
Міксіке для вчителів.
Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» -5
Заочний обласний конкурс комп’ютерної графіки – 1
Всеукраїнська Інтернет олімпіада «На урок» - 9
Всеукраїнський фестиваль «Scratch проектів» - 1
Всеукраїнський конкурс «Безпечний Інтернет» - 11

Музика Т.М.

Фізика

10 клас Войцехов І. ІІ м.(ІІ етап)

7 клас Лукін В. ІІ м. (ІІ етап)

Асторономія

10 клас Царенко В.  ІІ .(ІІ етап)

11 клас Левандовський Д. ІІм.(ІІ етап)

«Енергія  - 2018» - 2 учні

Бєлугіна З.О.

Математика

7 клас Міненко К. Ім.(ІІ етап), ІІІ м. (ІІІ етап)
6 клас Петрівський М. ІІІ м. (ІІ етап)

«Кенгуру» -11 учнів

 


 


 

Наші досягнення

2017-2018 р.

Прізвище, імя, по батькові

Олімпіади 

Конкурси 

Безух Я.А.

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» - 6 учнів

Бєлугіна З.О.

6 – Б кл. Карпин Сергій І місце

11 – А кл. Войцехова Олена І місце

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» - 12 учнів

Гненний О.І.

Фізика

11-А кл. Данчак Богдан ІІ місце;

Астрономія

11-А кл. Данчак Богдан ІІ місце;

10 – Б кл. Левандовський Данило ІІІ місце

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» - 5 учнів

Заочний обласний конкурс комп’ютерної грамотності – 1 учень

Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпус»-  1 учень

Єсипенко О.О.

Економіка

11 – Б кл. Стаднік Олена ІІІ місце

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» - 7 учнів

Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпус» - 1 учень

Музика Т.М.

Фізика

9 – Б кл. Войцехов Іван ІІ місце

 

Стоянова Ю.В.

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» - 3 учні

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» - 2 учні

«Міксіке» в Україні – Міжнарродний конкурс з усного математичного рахунку – 3 учні

Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпус» -  2 учні

Саєнко Н.С.

10 – Б  кл. Довженко К. ІІІ місце

 

Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» - 6 учнів

«Міксіке» в Україні – Міжнарродний конкурс з усного математичного рахунку – 3 учні

Міжнародний дистанційний конкурс «Олімпус» - 3 учні

 

 

 

Наші досягнення

2016-2017 р.

 

Прізвище, імя, по батькові

Олімпіади 

Конкурси 

Змієвська О.П.

Фізика. 

8 – Б кл. Войцехов Іван І місце (ІІ етап)

10 – А кл. Данчак Богдан ІІ місце (ІІ етап) 

11- Б кл.  Дудка  Вікторія ІІ місце (ІІ етап)

8 – Б кл. Войцехов Іван ІІІ місце (ІIІ етап)

 

«Енергія  2016» 11 клас, Лукін Руслан, диплом І ступення

Форум юних шанувальників фізики: Войцехов Іван 8 клас, Лукін Руслан 11 клас.

Саєнко Н.С.

Математика 

11 – Б кл. Дудка Вікторія І місце (ІІ етап)

9 – Б кл. Довженко Катерина Імісце (ІІ етап)

6 клас Мосін Євгеній ІІІ місце (ІІ етап)

11 клас Дудка Вікторія ІІІ місце (ІІІ етап)

9 клас Довженко Катерина ІІІ місце (ІІІ етап)

 

«Міксіке» в Україні – Міжнарродний конкурс з усного математичного рахунку – 7 учнів

Кенгуру – 7 учнів

Міксіке для вчителів

Безух Я.А.

 

Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер» - 5 учнів

Бориславська О.О.

Економіка: 11-Б кл. 

Стужук Олексій ІІІ місце.

Кенгуру – 5 учнів

Міксіке для вчителів

Стоянова Ю.В.

 

«Міксіке» в Україні – Міжнарродний конкурс з усного математичного рахунку – 7 учнів

Міксіке для вчителів

Музика Т.М.

Фізика: 7-А кл. 

Мулик Владислав ІІ місце; 

9-Б кл. Довженко Катерина ІІ місце.

Астрономія: 10-А кл.

 Данчак Богдан ІІ місце;

11-Б кл. Лукін Руслан ІІ місце.

 

Бєлугіна З.О.

 

«Кенгуру» -12 учнів

«Колосок» - 28 учнів

 

 

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 541

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2019