Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.02.2021, 15:38


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційна сторінка

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА УЧНІВ ЗАКЛАДУ!

ЗГІДНО З РІШЕННЯМ УРЯДУ ВІД 25.03.2020 Р. ПРОДОВЖЕНО ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНИЙ КАРАНТИН ДО 24 КВІТНЯ!

  
 Адміністрація та педагогічний колектив Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 повідомляють , що 6 КВІТНЯ 2020 року продовжуємо навчальний процес. Завдання з усіх предметів ви зможете знайти на офіційному сайті закладу у розділі «Інформаційна сторінка», вибравши клас у якому навчається ваша дитина.    Навчання і надалі  буде проводитись дистанційно.   Що ж таке дистанційне навчання? Дистанційне навчання — це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час.
    Головним завданням дистанційного навчання є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дитини за допомогою відкритого й вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, включно з наявними в Інтернеті.
    Вчителі початкових класів пропонують не обмежуватися завданнями, як будуть подані у вайбер-групи та на платформі Google Classroom, а й  скористатися посиланнями на дані онлайн ресурси , які допоможуть засвоїти навчальний матеріал набагато швидше-https://www.youtube.com/channel/UCEiSptaIS5XIFcGvQV12gMA – це проект “Віртуальна школа” , який спрямований на створення навчальних відео уроків українською мовою для школярів. Проект корисний як дітям і батькам, так і вчителям. короткі відео уроки як додатковий матеріал при поясненні теми для кращого засвоєння матеріалу. Усі відео уроки тривають не більше 5 – 8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з основних дисциплін шкільної програми. Відео створені за допомогою сучасних програм, які надають можливість відтворити якісну картинку та хороший звук.
    Також можна скористатися посиланням на Сайт http://edugames.rozumniki.ua/  Даний сайт створено з метою об’єднання зусиль вчителя та батьків для цікавого навчання учнів.На сторінках сайту можна знайти багато цікавого і корисного, що згодиться у щоденному навчанні. 
    НАГАДУЄМО , що у випадку виникнення труднощів у засвоєнні навчального матеріалу, ви можете отримати індивідуальні консультації від учителів у телефонному режимі або за допомогою Інтернет-ресурсів.
    Звертаємося до батьків. Дякуємо що ви нас підтримуєте, розумієте важливість навчання ваших дітей під час карантину. Розуміємо, що Вам тяжко. Але на даний час - це єдиний формат  навчання. Давайте разом зробимо навчання цікавим та легким, щоб  наші діти мали стійке бажання пізнавати щось нове в доступній формі.
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА СВОЇ РОДИНИ І ПРОВОДЬТЕ ЧАС З КОРИСТЮ!


Як допомогти дітям вчитися вдома – поради батькамШановні батьки!
     
На жаль,  карантин продовжено і розпочалися канікули тому знову потрібно вивчати шкільну програму дистанційно.    Для деяких дітей  школа – справжнє випробування. Виконання завдань із дитиною вже з початкових класів перетворюється на «катування». Діти влаштовують істерику, а нерви старшого покоління просто не витримують. Виникає логічне запитання: що ми робимо не так? Ось декілька порад, які, я сподіваюся допоможуть вам у виконанні завдань зі своїми чадами!!!
 Порада 1.
Дитячі психологи радять  давати дитині час на відпочинок між виконаннями завдань, тобто, якщо дитина допомагала вам у домашніх справах, ви повинні надати можливість відпочити перед виконанням завдань з певних предметів.
Порада 2.
Якщо школяр вже не в тому віці, аби спати вдень, то дозвольте йому погуляти, поспілкуватися з однолітками (період карантину спілкування повинно відбуватися дистанційно). Проте у вас повинна бути чітка домовленість: рівно через 2 години дитина повинна бути на своєму робочому місці та розпочати виконувати завдання.
Порада 3.
Врахуйте, що дорослі можуть миттєво «включитися» в роботу, бо це їм дозволяє особливість мозку. А от у дітей мозок включається в роботу поступово, ніби повільно завантажуючись. Тож порадьте дитині розпочати виконання завдань не з найважчих предметів, а з усних завдань: прочитання текстів, вивчення переказів чи віршів. Потім переходьте до письмових завдань (українська чи англійська мова). І лише наостанок залиште точні науки – математику, фізику.
Порада 4.
Перерви в школах існують не даремно. Вдома повинно бути так само. Давайте дитині час по 10-15 хвилин, аби попити чаю, з’їсти смаколика. Важливо! Не дозволяйте дитині під час перерв забивати голову непотрібною інформацією. Ігри на телефоні чи перегляд безглуздих відео лише збільшать рівень втоми. Гарна сімейна традиція – робити разом фізкультперерву.
 Порада 5.
Якщо дитині потрібно вивчити переказ тексту чи вірш, то розбивайте це завдання на частини. Розпочніть з вивчення третини. Далі перейдіть до іншого предмету. Знову поверніться до вивчення тексту – повторення першої частини та освоєння нового уривку. І так, по наростаючій, закріплюйте вивчення всіх частин.
Порада 6.
Не кожна дитина може вчитися легко та запам’ятовувати все з першого разу. Батькам слід мати терпіння. Не кричіть на дитину, не демонструйте своєї роздратованості.
Порада 7.
Виробіть звичку робити завдання заздалегідь. У вихідні можна зробити домашнє і на понеділок, і на вівторок, і частину на середу. Так на дитину не впаде безліч завдань на один вечір. Допоможіть дитині скласти власний графік виконання завдань, грамотно організуйте її час відпочинку та навчання.

Як допомогти дітям вчитися вдома – поради батькам
 

Пам’ятайте, що навчання вдома – не те ж саме, що навчання у класі. Тому якщо вчителі не організували під час карантину повноцінне онлайн навчання, а надсилають завдання на самоопрацювання, – не намагайтеся відтворити шкільну систему вдома.
Джеймі Мартін, мама трьох підлітків і засновниця сайту Simple Homeschool, каже, що на опрацювання матеріалу, на який іде день у школі, вдома потрібно в середньому 2,5 години.
Вона радить виділяти на домашнє навчання три години щодня. Кожна з них має бути присвячена певному заняттю. У її випадку це:
•    Перша година – академічні предмети.
•    Друга година – книжки (читання вголос, про себе, аудіокниги).
•    Третя година – документальні фільми, подкасти, онлайн-курси, навчальні ігри.
Це можуть бути як три години підряд, так і три окремі – як буде зручно дитині. Перевага навчання вдома – гнучкість. (Однак чимало експертів для ефективної роботи радять встановити чіткий щоденний розклад і неухильно його дотримуватися).
Можливо, пише Джеймі, вашій дитині знадобиться менше чи більше часу на якесь завдання. І добре, коли заняття перетікають одне в одне без будильника. Тому якщо дитина зачиталася, нехай читає. (Водночас, сімейна і дитяча психологиня Світлана Ройз зазнчає, що оптимально, коли учень початкової школи займається 10, максимум 15 хвилин – потім дзвенить дзвоник, дитина може випити води, порухатись.).
Але батьки повинні визначити правила для цих трьох годин. Наприклад, що можна використовувати освітні додатки і сайти, але не ігри і соцмережі. Це потрібно чітко пояснити, щоб дитина розуміла очікування. І самому бути прикладом: не гортати без упину стрічку новин і не відволікатися від роботи (якщо ви працюєте з дому).
Щоб стимулювати дитину працювати самостійно, сайт Mel.fm радить:
1.    Дати зрозуміти, що ви цінуєте старання. Можна сказати: “Ми раді, коли тобі все добре вдається”. Дитина засвоїть, що ви поважаєте її старання, зусилля над собою, здатність проявляти волю, самостійність. Це допоможе досягати цілі і поважати себе за результат. Дитина навчиться мотивуватися цим досвідом і відчуттям радості. Батькам важливо давати дитині чіткі й конкретні коментарі. Не просто “Ти молодець!” чи “Чудово!”, а “Я рада/радий, що ти все зміг/змогла зробити!”.
2.    Дати зрозуміти, що якщо щось не вдається, то це не катастрофа. Це дозволить дитині уникнути зайвої тривоги щодо покарання і розчарування. Можете сказати: “Якщо щось не вдається – ми допоможемо”. Так дитина буде розуміти, що її зусилля важливі і їх цінують. Одночасно це означатиме, що ви не контролюєте, а хвилюєтеся і готові допомогти.


Увага батькам та учням 9 - х, 10 - х, 11 - х класів!

Телепроєкт «Відеоуроки для старшокласників» на каналі «ДніпроТВ» розпочинається 18.03.2020 р.!

Онлайн-трансляція за посиланням:   https://bit.ly/2IUzyVs  

UPD Запис буде розміщено на YouTube. 
Світлина від Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

Світлина від Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради.

 
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 577

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2021