Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 27.02.2021, 15:38


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Директор школи

Гавва Галина Іванівна
Очолює навчальний заклад з січня 2006 року. За фахом – учитель географії. Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, переможець обласного конкурсу «Кращий педагогічний працівник області» у номінації «Управління навчальним закладом» 2010 р., лауреат обласного конкурсу «Людина року Миколаївщини - 2012» номінація «Освіта», лауреат Всеукраїнського конкурсу «Директор ХХІ століття» 2012 р.
За період, протягом якого Галина Іванівна очолює Баштанську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №2, заклад нагороджено:
· Почесною відзнакою «Святий Миколай Чудотворець» (ОДА Миколаївської області. 2006р.).
· Золотою медаллю за участь у Всеукраїнській виставці «Інноватика в освіті України» з номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі» (2011р.)
· Дипломом зразкового музею (Міністерства освіти і науки України. 2008 р.).
· Дипломом зразкового музею (Міністерства освіти і науки України. 2008 р.).
· Почесною грамотою управління освіти і науки обласної державної адміністрації та ГУ МНС України в Миколаївській області за призове місце у обласному конкурсі-огляді навчальних кабінетів з безпеки життєдіяльності (2007 р.).
· Дипломом Баштанської міської ради за І місце у міському конкурсі «На кращий об’єкт благоустрою» (2008 р.).
· Дипломом за розробку і упровадження інноваційних освітніх технологій (м.Київ 2009р.).
· Дипломом за участь у Міжнародній виставці сучасні навчальні заклади 2010 за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти.(м.Київ 2010р.).
· Дипломом за участь в інноваційній модернізації національної системи освіти (м.Київ 2011р.).
· Дипломом за активне упровадження у навчальний процес освітніх інноацій (м. Київ 2011 р.).
· Дипломом за активне упровадження інноваційних освітніх технологій (м. Київ 2012 р.).
· Щороку навчальний заклад нагороджується грамотами районного відділу освіти РДА за високий рівень естетичного оформлення. 
У навчальному закладі проведено роботу по впровадженню інформаційних технологій (придбано мультимедійну інтерактивну дошку, проектор, ноутбук, телевізори, принтер, сканер; отримано новий комп’ютерний клас, забезпечено більшість кабінетів відео та аудіо обладнанням). Складено угоди співпраці школи з Миколаївським державним педагогічним університетом ім.В.Сухомлинського, Новобузьким аграрним коледжем, Миколаївським торгово-економічним закладом ІІ рівня акредитації та іншими навчальними закладами, зокрема Миколаївським державним аграрним університетом. Вже сім років на базі школи працює філія підготовчих курсів до вступу у Миколаївський державний аграрний університет. На базі школи у 2008 р. проведено єдиний День управління освіти Миколаївської державної адміністрації, семінар міських голів Миколаївської області. Гавва Галина Іванівна ініціатор створення дитячої учнівської організації «Сузір’я», діяльність якої спрямована на виховання громадянської активності школярів; ініціатор запровадження викладання курсу «Географія релігій» та «Християнська етика» (з 2006р.). Створено залу «Духовна велич України», «Духовні джерела». Завдяки турботі директора у навчальному закладі у 2006 році відкрито кімнату-музей імені А.Півень, учительки–партизанки, ім’я якої носить школа; Оформлено етнографічний комплекс на базі чотирьох кабінетів української мови та літератури. Гавва Г.І. започаткувала співдружність школи з Корпусом Миру. Пришкільний оздоровчий дитячий табір «Сонечко» є щорічним переможцем обласного конкурсу-огляду на кращий оздоровчий заклад з 2007 року.
Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 577

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2021