Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 12.12.2019, 06:31


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Чи шкідливий для дітей інтернет?

Існує думка, що інтернет дуже шкідливий для дітей і підлітків, що дітям більше часу потрібно проводити на свіжому повітрі, в рухливих іграх або за читанням книг. Чи так це? Наскільки шкідливий інтернет? І чи є в нього що-небудь позитивне для розвитку дитини?

Слід відразу ж зазначити, що спілкування і проведення часу на свіжому повітрі ще не гарантують здоров'я і благополуччя дитини. Адже повно випадків, коли діти, що проводили багато часу з друзями у дворі і абсолютно не «зависає» в інтернеті, потрапляли під поганий вплив, починали пити, палити і лихословити.

Невірно і судження, що в інтернеті для дітей немає нічого корисного, що тягнуть їх туди суцільна порнографія та ігри. Нормально спілкується зі своїми однолітками дитина, що цікавиться ще чим-небудь, крім навчання, цілком може поширити ці свої інтереси ще й на інтернет – спілкуватися, розвивати свої інтереси та навички.

Навіть горезвісне «не хоче читати книжок» на практиці може виявитися виною самих батьків, які змушують чадо читати по кілька годин на день, в той час як самі вони книг не відкривають, мовляв, вже начиталися на своєму віку. А адже у вихованні головне – це приклад. До слова, в інтернеті можна читати нітрохи не гірше, ніж в реалі, а онлайн-бібліотеки містять часом більше книг, ніж читальний зал найближчій бібліотеки за рогом.

Інтернет зараз став частиною життя, тому не варто сліпо обмежувати дитини. Пам'ятайте, що заборонений плід – солодкий. Спробуйте керувати ним, радьте, знаходьте цікаві та корисні сайти.

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 541

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2019