Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2
Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 12.12.2019, 04:45


Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Безпека в інтернеті

Правила безпечного інтернету

 

Недооцінювати вплив інтернету на дітей не можна, адже «Всесвітня павутина» огорнула всю планету, проникла в кожен будинок. І справа не тільки в достатку різноманітних ігор і розваг, від яких батьки намагаються відгородити своїх чад. Реальна небезпека таїться в популярних соціальних мережах, адже по інший бік монітора сидять люди, а не персонажі комп'ютерних ігор. А люди, як і їх наміри, бувають різними. Відомі сотні випадків, коли злочинці знаходили контакт з дітьми, напрошуючись до них у віртуальні друзі, а потім вивуджували інформацію про добробут батьків, призначали зустрічі, спокушали, затягували в секти і т.д. Саме тому батьки повинні знати, як захистити своїх дітей від загроз інтернету.

Правила для батьків

Щоб забезпечити для дітей безпека в мережі інтернет, не дозволяйте їм користуватися комп'ютером в окремій кімнаті. По-перше, ви завжди зможете спостерігати за вмістом екрана, а, по-друге, відповідати на виникаючі у дитини питання. Крім того, час, проведений перед монітором, повинна бути обмеженою.

Безпечний інтернет для дітей забезпечують і спеціальні програми, комплексні антивіруси з функцією батьківського контролю, фільтри спаму. Ви самостійно зможете підібрати відповідні налаштування, залишивши для дитини доступними тільки ті сайти, зміст яких йому не зашкодить.

Не зайвим буде і довірлива розмова з дитиною про те, що інформація в інтернеті – це не істина останньої інстанції. Відноситься до неї необхідно критично.

Правила для дітей

Тотального контролю та дотримання описаних вище правил буде недостатньо, якщо і дитина не буде слідувати певним правилам. Так, завдання батьків пояснити чадам, що правила поведінки для дітей в інтернеті досить прості, але їх дотримання гарантує безпеку.

Чого не слід робити дітям в інтернеті:

  • вказувати свій вік;
  • на аватарі розміщувати свою фотографію;
  • відкривати доступ до фотоальбомів з особистими знімками незнайомим людям;
  • переходити за підозрілими посиланнями, отриманими від незнайомих або малознайомих людей;
  • листуватися з незнайомцями, які загрожують, залякують, задають не відносяться до теми листування питання або намагаються організувати зустріч.

Батьки повинні будувати з дітьми довірчі відносини, щоб у разі небезпеки або непередбачених ситуацій дитина без страху бути покараним міг звернутися за допомогою і порадою.

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 541

Баштанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів №2 © 2019