Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 19.09.2019, 02:15

Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Методичне об'єднання учителів початкових класів

    

Методичне обєднання учителів початкових класів

Баштанської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

 

 

      Як цінний дороговказ у своїй роботі вчителі школи керуються словами  В.О.Сухомлинського, який прагнув, щоб « початкова школа стала школою мислення, фундаментом творчих розумових сил учнів. Щоб дитина в початковій школі була передусім думаючою, активним здобувачем знань, допитливим шукачем істини, мандрівником у світі пізнання».

Проблемне питання над яким працюють педагоги:

 «Від інновацій в освіті через педагогічну майстерність вчителів та впровадження  провідних ідей В.О.Сухомлинського до формування  унікальної  неповторної особистості, здатної до саморозвитку і самореалізації в сучасних умовах».


    Учителі початкових класів  - це люди не тільки з життєвим досвідом, а й з великим педагогічним багажем, люди активні, енергійні, завзяті, з невичерпним прагненням творчої діяльності. 

      Оскільки педагог не може бути пересічною людиною, вчителі початкової школи постійно працюють над собою, займаються самоосвітою, вдосконаленням педагогічної майстерності, про що свідчить динаміка розвитку колективу початкової школи.

     Наш колектив прагне розвивати кожну дитину як неповторну індивідуальність, формувати в неї творчий потенціал, прагнення до самостійної пізнавальної діяльності .

 

 

Наші партнери

Наші партнери

Наші партнери

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 537

Баштанська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 © 2019